Norveç RolvsØy kasabasından

Ürünler

Sizden Gelenler

Sitemiz ve pazaryerlerinden derlediğimiz bağımsız yorumları sizlere fikir olması için özenle seçtik

Kesinlikle harika bir ürün. Kokmuyor olması en güzel şey. Balık kokusu hem sıvısında hem hapında yok. Ayrıca bir doktor olarak diyebilirim ki; norwegain satıcısından güvenle alabilirsiniz bu ürünün Türkiye distribütörü oldukları için internet ortamındaki diğer firmalara gibi asla değiller. Hızlı gönderi için de teşekkür ederim. 24 saat içinde elimde oldu.

D**** A**** Trendyol

aile hekiminin tavsiyesi ile aldim. pandemi donemimnde ve coronaya karsi iyi bir bagisiklik destekleyici olabilir. ayrica yuzde yuz norvecli olmasi guven verici. saticinin paketlemesi ve hemen kargolamasi cok basarili. faydasini gorecegimi dusunuyorum.

O****** Y****** Trendyol

Evet yaklaşık 2 ay önce almıştım. İçerikten ve firmadan memnun kaldığım için 2. Kez sipariş ettim. Bence vücuda fayda sağlayan tam anlamıyla bir balık yağı olduğunu düşünüyorum. Gönderdiğiniz minik hediyeler için de ayrıca teşekkürler 💞

M***** U*** Trendyol

Ürün harika. Süper paketlenmiş yanında gönderdiğiniz küçük hediyeler için teşekkür ederim. Herkese tavsiye edeceğim tek marka. Sürekli sizden alışveriş yapacağım artık. İlaç kendimi daha dinç hissetmemi sağladı.

C****B******** Trendyol

4. Alışım gerçekten paketlenmesi özenli, etkisi mükemmelin mükemmeli 🌸içeriği diğerlerine oranla sağlıklı bir güçte....

N** K*** Trendyol

Şimdiye kadar elime geçen en özenli güzel paketleme, hediyeler için teşekkür ederim. Ürün ise kaliteli olduğu her halinden belli oluyor. Bundan sonra hep bu markadan alacağım. Teşekkür ederim.

İ**** K******** Trendyol

Ürünü 1 aydır kullanıyorum. Etkisi var . Sınavlarda çalışırken daha kolay öğreniyorum ve çalıştığım şeyler daha çok aklımda kalıyor. Ek olarak multivitamin kullandım. Yanında yolladıkları ufak hediye için teşekkür ederim. Diğer markalara oranla daha güvenilir buldum.

E****** K********** Trendyol