norwegian health hakkında Tamamen benzersiz özelliklere sahip yeni OMEGA-3 takviye edici gıda üreticiliği yapıyoruz.. NORWEGIAN HEALTH HAKKIMIZDA logo sol alt logo üst logo sağ alt
Norwegıan Health

Ürünlerimizde saf, doğal, taze ve kontrolü yapılan hammaddeler kullanarak ürünlerimizin benzersiz olmasını sağlıyoruz. Ekstra doğal ve saf somon yağlarımızı Kuzey Kutup Dairesine yakın yerlerden avladığımız balıklardan elde ediyoruz.Yüzde yüz Norveçli ve yüzde yüz doğalız. A, D, K ve E vitaminleri bakımından zengin, EPA ve DHA Omega-3 temel yağ asitlerini içeren ürünlerimizle insan sağlığına maksimum faydayı sağlamayı hedefliyoruz.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Sunduğumuz ürünlerin kalitesi ile sağladığımız faydaları arttırmak ve bizi tercih eden balık yağı tüketicilerinin en verimli sonuçları sağlamaları için çalışmaktayız. Ürünlerimizde en az müdahalesiz işleme tekniklerini kullanıyoruz ve en kaliteli ham maddeler ile eşsiz bir ürün ortaya çıkarıyoruz.

sll sertifikası
Güvenli Alışveriş

Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için Norwegianhealth.com.tr SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır. Norwegianhealth.com.tr ‘Kredi kartı bilgilerinizi’ sadece satın alma aşamalarında kullanmaktadır. Başka hiç bir işlem için kayıt altında tutmaz. SSL sertifikası kullanımıyla bilgileriniz sadece Norwegianhealth.com.tr tarafında satın alma aşamasında kullanılır.

bilgi güvenliği
Bilgi Güvenliği Politikamız

Bilgi güvenliğini şirketimiz bünyesinde ISO 27001:2013 standardına uygun şekilde yönetmekteyiz, bilgi güvenliği yönetim sistemimizin gereksinimlerini uygun olarak karşılamak amacıyla kaynakları ayırmayı yasal mevzuatlara uymayı farkındalığı arttırmayı ve bilginin gizlilik bütünlük ve erişilebilirlik unsurlarını korumayı taahhüt etmekteyiz. Bilgilerimizin yeterli şekilde korunmasını garanti altına almak itibarımız ve güvenirliğimizi arttırmaktadır. Bu amaçla yönetim olarak, Bilgi Güveliği Yönetim Sistemimizi sürekli geliştirme ve kurum kültürümüzün vazgeçilmez bir parçası olarak uygulamayı tüm ilgili taraflara duyurarak üstlenmekteyiz.

Sertifikalarımız
GOED

GOED kar amacı gütmeyen, üye odaklı bir ticaret birliğidir. Misyonu sağlık yararlarına teşvik ederken, halk eğitimini ve güvenliğini desteklerken, etik iş ve ürün kalitesi standartlarını belirlerken ve hükümet, sağlık ve endüstri ilişkilerini ilerletirken EPA ve DHA Omega-3 piyasalarını geliştirmeye, desteklemeye ve büyütmeye kararlı GOED üyelerini desteklemektir.

DNV Busıness Assurance Process Certificate

DNV-GL, denizcilik endüstrisi için dünyanın önde gelen derecelendirme kuruluşu ve saygın bir danışmandır. DNV-GL, tüm gemi tipleri ve deniz yapılarında taşımacılık sektörünün  güvenlik, kalite, enerji verimliliği ve çevresel performansını iyileştirir.

MattIlsynet-NorwegIan Food Safety AuthorIty

Norveç Gıda Güvenliği Kurumu, güvenli gıda ve içme suyundan sorumlu bir Norveç devlet kurumudur ve insan, bitki, balık ve hayvan sağlığı ile çevre dostu üretim ve hayvan ve balıkların etik olarak kabul edilebilir çiftçiliği alanlarında çalışmaktadır.

Norwegian Seafood Council

Norveç Su Ürünleri Konseyi, Norveç su ürünleri pazarlarını geliştirmek için Norveç su ürünleri ve su ürünleri endüstrisi ile birlikte çalışır.

Norveç Deniz Ürünleri Konseyi (NSC), Norveç deniz ürünleri kaynaklarının değerini artırmayı amaçlamaktadır. Bunu, dünya genelindeki belirli pazarlarda piyasa bilgileri, piyasa geliştirme, piyasa riski yönetimi ve itibar riski yönetimi yoluyla yapıyoruz.

Norge Seafood From Norway
Hazard Analysis and Critical Control Point

HACCP, gıda işletmelerinde, sağlıklı gıda üretimi için gerekli olan hijyen şartlarının (personel hijyeni, ekipman hijyeni, hammadde hijyeni, ortam hijyeni, vb.) belirlenerek bu şartların sağlanması, üretim ve servis aşamasında tüketici açısından sağlık riski oluşturabilecek nedenlerin belirlenmesi ve bu nedenlerin ortadan kaldırılması temeline dayanan bir ürün güvenilirliği sistemidir. HACCP, İngilizce Hazard Analysis and Critical Control Point – Tehlike Analizleri ve Kritik Kontrol Noktaları ifadesinin kısaltmasıdır. Sistem, ürün güvenliğini etkileyen tehlikelerin önceden belirlenmesi ve kontrol altına alınmasını sağlayan sistematik bir yaklaşımdır

GMP+ Feed Safety Assurance
HALAL EUROPE – Halal Certificate

Bize Ulaşın

Adres

Soğuksu Mah. 298 Sok. No:6/B Muratpaşa, Antalya