Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Taze

Norwegian Health markası adı altında üretilen tüm Omega-3 ürünlerimiz saflığı ve tazeliği ile ön plana çıkıyor. Hammaddemiz olan somon yakalandıktan kısa bir süre sonra; ki bu süre 75 dakikayı aşmıyor, ürünlerimiz üretime hazırlanmaya başlıyor. Böylece ürünümüzü kullanan kişiler en sağlıklı ve el değmemiş hammaddelerden üretilen Omega-3 temel yağ asitlerinden maksimum faydayı sağlayabiliyor. Muhtemelen dünyadaki en iyi balık yağını üretiyoruz. Balık yağı ürünlerimizin içeriklerini tüketicilerin gereksinimleri doğrultusunda düzenleyen yenilikçi bir ekibe sahibiz.

Kaliteli

Norveç’in nesiller boyu devam eden bir balıkçılık geleneği vardır. Ürünlerimiz dünyanın en temiz ve türünün en iyisi olan balık türleri kullanılarak üretilmektedir. Norwegian Health, tüketiciye yüksek kalite ve güvenlik sağlayan bir markadır. Ürünlerimiz, Norveç’te en iyi uzmanlar ile işbirliği yapılarak geliştirilmiştir. Deneyime, kaliteye ve araştırmaya dayanarak; Norwegian Health olarak dünya pazarına en iyi balık yağı ürünleri sunmaktayız. Ürünlerimizde en saf ve taze hammaddeleri kullanıyoruz. Tüketicilerimize oksidasyon sürecine maruz kalmayan ürünler sunuyoruz.

SAF

Yüksek arz kapasitesine sahibiz. En iyi ürünleri elde etmek için en saf ve en doğal hammaddelerin kullanılması gerekmektedir. Dünya pazarına sunduğumuz ürünlere katkı maddesi eklemeyerek, tüketicilerimizin en saf, en kaliteli ve en doğal balık yağı takviyesi ile buluşmasını sağlıyoruz. Ürünlerimizde kullandığımız somon balıkları ışık, hava veya yüksek ısı ile temas etmeden presleniyor. Saf ve doğal ürünlerimiz, doğada bulunanlarla benzerlik gösteriyor ve kesinlikle doğallığını kaybetmiyor. Norwegian Health olarak, tüm ürünlerimizin saflığını garanti ediyoruz.

    Sepet
    Open chat
    Merhaba,
    Size nasıl yardımcı olabilirim?
    Powered by