Hakkımızda

Biz Kimiz

Norveç’in RolvsØy kasabasında temelleri atılan Norwegian Health olarak biz, Omega-3 Balık yağı içeren takviye edici gıda sektöründe hizmet vermekteyiz. Ürünlerimizin üretim yeri balıkçılık mirasını yüzyıllardır nesilden nesle aktaran Norveç’tir. Dünya standartlarında üretim yapan merkezimizle kaliteden ödün vermiyoruz. Şişeleme, kapsülleme ve etiketleme de dâhil ürünün tüketiciye sunulacak son haline kadar tüm süreci Norveç’te gerçekleştiriyoruz.

Vizyonumuz

Uluslararası standartlarda üretim yapmanın, çağdaş, yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük etmenin ve alanımızda faaliyet gösteren rakiplerimize örnek teşkil etmenin yanı sıra, tüm kullanıcılarımıza en yüksek kalitede ürünlerle, kendilerini güvende hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı bir deneyim sunmaktır.

Misyonumuz

Şeffaflıktan ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden, kullanıcılarımıza her zaman üst seviyede ilgili ve hassas bir hizmet sunmaktır.

Yanınızdayız

Ürünlerimizin üretiminden son kullanıcıya ulaşana kadarki tüm süreci titizlikle takip ediyoruz. Sizlerin memnuniyeti bizim en önemli misyonlarımızdan birisi olup; 7/24 ulaşabileceğiniz iletişim hatlarımız ile merak ettiklerinizi ve sorularınızı dinamik kadromuzla anında yanıtlamak üzere her zaman yanınızdayız.